Bu şehre değer...


Bu makale 2019-07-12 12:39:54 eklenmiş ve 3940 kez görüntülenmiştir.
Sadık KÖSEOĞLU

Akşehir’in güzel kalpli ,cesur yürekli dostları;
Eğitim yaşamımdan beri bana her şeyini veren bu top- raklara çok borçluyum.
Burda doğmasam bile çocukluğumu, gençliğimi, öğrenciliğimi, yaşadığım şehir. Bu şehrin kültürü İle yoğruldum. Türkiye’mizin bir çok şehrini gezdim. Bizimkisi bi baş- ka ,coğrafi konumundan tutunda insanlarının sevgi dolu yaklaşımları, insanlığa verdiği değeri ve daha bir çok insanı değerleri sayılabilir. Herseyi ile müstesna .... Ve kendimi çok şanslı buluyorum. Şehrime borcumu ödemek için önüme çıkan fırsatları değerlendirdim. 25.09 1990 Tarihinde Şehrimiz Atakent Ortaokuluna atamam yapıldı. O günden emekli oluş sürecine kadar çok çalışmayı kendime ilke edindim. Şehrimize bazı sportif ve kültürel alanda ilkleri yaşatma şansı yakaladım. Hiçbir emeğimin boşa gitmediğini hem meslek yaşamımda hem emekli olduktan sonra gördüğüm sevgi ve saygı bunu gösterdi. Şubat 2019 tarihinde emekli olup başka bir bölgeye yerleştim. Şehrimi her ziyaretimde, gelişimde aynı hürmeti görüyor ve çok mutlu oluyorum. Başta meslek yaşamımın ilk gününden beri öğretmenleri olma şansı yakaladığım tüm ÖĞRERCİLERİMİN göstermiş olduğu ve hala gösterdikleri sevgi saygı beni nasıl mutlu ediyor tanımı, tarifi mümkün değil. Hepsinin bendeki sayfaları çok ayrıdır. Hepsini ÇOK ÖZLÜYORUM.
İdareci olarak çalıştığım süre içinde Akşehir için bişeyler üretme derdi ile uğraşan tüm meslektaşlarımın göstermiş olduğu sevgi ve saygı apayrı mutluluk ve sevinç kaynağı. Hepsine öz- lem ve sevgilerimi sunuyorum.
Akşehir’imiz için yapacak çok şeyimiz var. Bu şehre değer. Tüm Eğitim camiasına, paydaşlarına ve Şehrimize her alanda basamak atlattıran güzel insanlara sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...« geriileri »
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Kur Alış Satış
Dolar 7.6516 7.6823
Euro 8.9527 8.9886
Sterlin 9.7117 9.7839
Arşiv Arama
- -
Anket
İstasyon Gazetesi
© Copyright 2014 İstasyon Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA