NEDEN HAYIR 1


Bu makale 2017-02-20 18:13:01 eklenmiş ve 1090 kez görüntülenmiştir.
Mustafa TUNCA

Habur sınır kapılarında çadır mahkemeleri kurulup PKK’lı teröristlerin ayağına kadar gidilip mahkeme edilerek salıverilmesini kabullenemiyorum. Onun için hayır!
AB üyeliği müzakerelerinde bulunmak için ülkemizin başbakanıyla Dışişleri Bakanı: Basit bir masanın etrafında ırkçılığıyla meşhur bir hristiyan papaz’ın heybetli heykelinin önünde üyelik başvurusunu imzalayıp Türkiye’ye gelince zafer kazanmış kumandan edasıyla İslami Siyaset edebiyatı yapanlara hayır!
Abdullah Öcalan’ın İmralı’dan getirilen mektubunu 21 Mart’ta nevruz ateşlerinin önünde Diyarbakır’da bir meydanda 500 bin kişilik kalabalığa devlet erkanının huzurunda okutulmasına İbrahim Tatlıses, Şivan Perver’in karşılıklı kürtçe düet yapmasına İsrailıyyat kökenli Mesut Barzani’nin aynı topluluğa şeref konuğu olarak tanıtılmasına hayır!
Oslo’da Amerikan, İngiliz, İsrail istihbaratçılarınında bulunduğu PKK’lı teröristlerle gizli pazarlıklar yapıldığında; uyardık! Yanlış yapıyorsunuz bunlar askerimizin polisimizin katili terörist bunları muhattap almayın! dediğimizde Oslo görüşmesini derhal inkar edip “Eğer bunları ispat edemezseniz en adi en şerefsizsiniz” diye hakaret ettikten sonra Oslo görüşmeleri bir İngiliz gazetesinde yayınlanınca “Vallahi PKK bize yalan söyledi. Sözünde durmadı.” diyenlere hayır!
Referandumda hayır diyecek olanlara PKK’lı terörist PKK’nın işbirlikçisi diye saldırıp da HDP’li Sırrı Süreyya Önder’lerle Dolmabahçe  sarayında gizli görüşmeler yaptığını inkar edenlere hayır!
Kürt açılımı; adı altında bölücü teröristlere inanılmaz tavizler verip, “Teröristlere çağrıda bulunuyorum. Bütün silahlarınızı gömün sınır dışına çıkın” diyerek telkinler yapıldı. Yapılan telkinlerin hiç bir işe yaramadığını bildikleri halde katillerin takip edilmeyişine hayır!
HDP’nin kontrolündeki belediyelerin bölücü teröristleri koruyup himaye etmesini belediyelerin iş makinalarıyla şehirlerin merkezlerine hendekler kazıp sonra da hendek savaşlarıyla iç savaş denemeleri sonucu 600 kadar asker ve polisimizin şahadetleriyle sonuçlanan gaflet zihniyetine hayır!
PYD lideri Salih Müslim’in Ankara ziyaretinde kırmızı halılarla karşılanıp bir yıl sonra PYD’yi terörist örgüt ilan ederek Salih Müslim’i İnterpol’de kırmızı bültenle arattıran bir anlayışa hayır!
28 Ekim 2015’de IŞİD örgütü tarafından Kobani ve çevresinde kuşatılan PKK=PYD’nin imdadına yetişmek için Hakkari, Mardin, Urfa karayoluyla Barzani peşmergelerinin ağır konvansiyonel silahlarla kollarında mini Kürdistan bayraklarıyla Türk topraklarından geçişlerini adeta bir gövde gösterisine dönüştürüp “Biji Kürdistan Biji Obama” sloganlarıyla karşılanarak Kobani’ye giren yardım konvoylarının hakarete varan hareketlerini unutmamız mümkün değil. Bunun için hayır!
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Mobil
İsmail 2017-03-09 10:50:29
Hayat!!! Görme özürlüye kirmiziyi boşver rengi bile anlatamazsin.sen kör değilsin ama art niyetlisin.renkler ve hatta kırmızı bile anlatılırken yazıda anlamamakta israrcisin.anlamyacaksin biliyorum ama birkaç renk tarifi de ben yapayım sana... Geçmediğimiz köprüye, vatandaş olmayan suriyeliye,kullanmadığım elektriğe para ödememek için hayır.14yildir ülkeyi istediği şekilde yönetenler düne kadar çağ atladigini ileri sürdükleri güzel ülkemin başkanlık gelmediği taktirde bolunecegini iddia ettikleri için hayır.uretim yok, kaynak yok, hazinede döviz bitmiş,dis korkudan turist gelmiyor buna rağmen muhteremler başkanlık istiyor.20 Şubat tarihli hazine müsteşarlığının 2017/32sayili basın duyurusunda ki 800 milyarlık borç yüzünden hayır.daha ne olsun?
OKUYUN
hayat 2017-02-27 10:35:07
yazmak kolay, konu çok. Ama alakasız konularda vaktimizi çalmak hırsızlık. Türkiye bir sistem değişikliğine gidiyor ama sizler hala kafanızı değiştiremediniz. Referandum maddelerini okuyun onun yorumunu yapın ve ona göre evet yada hayır deyin. Konuya bak gidilecek sonuca bak. Bu ne lahana bu ne perhiz.
Toplam 2 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
« geriileri »
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Kur Alış Satış
Dolar 5.3131 5.3343
Euro 6.0276 6.0518
Sterlin 6.9099 6.9612
Arşiv Arama
- -
Anket
İstasyon Gazetesi
© Copyright 2014 İstasyon Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA