DEVLET BAHÇELİ’YE Açık Mektup...


Bu makale 2017-01-03 05:06:53 eklenmiş ve 1816 kez görüntülenmiştir.
Mustafa TUNCA

Saygıdeğer okuyucularım: ZAman zaman bu sütunlarda fikir ve görüşlerimizi açıklamak için bize yer veriyorlar bu nedenle İstasyon’a müteşekkiriz.
Daha önceleri de yazdım. Ülkemiz bir rejim değişikliğine zorlanmaktadır. Hergün her yerde kan akmaktadır. Huzur ve asayiş tamamen yok olmuşhiç kimse siyasi sorumluluğu üstüne almıyor. Bazılarının aklı fikri başkanlıkta: lakin buna parlamentodaki sandalye sayısı yetmeyince başkanlıktan vazgeçtiklerini buzdolabına koyduklarını söylediler. 
Heyhat ki: heyhat: Bir yerlerden işaret alan Devlet Bahçeli başkanlık sistemine evet diyeceğini açıkladı.
Hayrola Sayın Bahçeli, ateşin mi yükseldi? Daha önceleri hakaret derecesine varan sözlerle, başkanlık sisitemi diyenlere saldıran sen değilmiydin? Şimdi ne oldu ki yandaşlık yapıyorsun? 
1997 MHP kongresinde (kimsenin stepnesi olmayacağız) diyordun: vefasız çıktın be Bahçeli: sözünde durmadın. Acılarla yoğrulmuş Ezanı, Bayrağı, vatanı için beşbin şehit vermiş bir kadroyu bir çırpıda silip attın. 
Oysa ne mücadeleler vermiştik: ne çileler çektik. Allah’ım o ne azim, o ne iman ve nasıl bir ruh idi.
Önümüzdeki seçimlerde yine bizden oy isteyeceksin. ama hangi yüzle!
Seni samimi bir şekilde uyarıyorum! Tabanın sesine kulak ver: bizler başkanlık sistemini istemiyoruz: Birileri başkan olacak sende yardımcısı: oh ne güzel: oyun içinde oyun.
Anarşi terör almış başını gidiyor. Ne tedbir var, ne önlem sadece baş sağlığı: Bakın “arap baharı” denilen proje ve (BOP) ortadoğunun başına ne işler açdı. Yanıbaşımızda 400 km uzunluğunda PKK:PYD kantonu. En zayıf anımızı bekliyorlar. 1071 ve 1453’ün intikamını alacaklar. Sen bu olup bitenlere bir çare bulman gerekirken Başkan Yardımcılığı hülyasına kapılmış gidiyorsun. Çok sinsi bir hile ile karşı karşıyasın. Gel inat etme! Gafletten uyan! Bak AKP’li Mustafa Şentop ne diyor: “sistemin adı Cumhurbaşkanlığı ama özü başkanlık: bizadına değil özüne bakarız.”diyor sen bunları duymuyor, görmüyormusun? Dün’e kadar barış süreci kürt açılımı diye tempo tuttular: ılımlı islam dediler. Dinler arası dilalog dediler. Hepsi boş çıkınca (kandırıldık) dediler. Gel sen bu oyunun içine katılma! Sonunun eyaletlere dayanacağına şüphe yoktur. 
Dost acı söyler derler ama maalesef ahirinde bölünmek görünüyor. Çünkü rejim kökten değişiyor. Ok yaydan çıktımı geri dönüş yoktur.
Bacasından tezek dumanı tüten evlerin gariban çocukları kendi ülkelerinde iş bulamadıkları için asker polis olup eksi 30 dereceyi bulan karlı dağlarda ülkemizin birliği ve dirliği için hainlerle mücadele verirken şehit düşenlerin ve o şehitlerini gencecik yaşta dul kalmış eşlerinin babamızı isteriz diyen yetim çocukların ahı ve intizarı seni de AKP’yi de ondurmaz bunu böyle bil Sayın Bahçeli.
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
devlet bahçeliye açık mektup
Merve 2017-01-05 19:30:41
ağzına diline sağlık snden de bu beklenirdi :))) imamhatipli hacer
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
« geriileri »
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
İstasyon Gazetesi
© Copyright 2014 İstasyon Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA