Sözde evladına ceza veren acımasız anne Ebru Memiş ;


Bu makale 2016-11-07 07:51:06 eklenmiş ve 3133 kez görüntülenmiştir.
Hatice ANGILCI YILMAZ

İstanbul’da bir anne okul servisini kaçıran çocuğunu ellerinden ve belinden aracına bağlayarak yolda sürükleyerek ceza veriyor….

Nasıl anne ki bu çocuğuna ceza vermek için bu yola başvuruyor. Okumuş mektep görmüş bir kadın ama vijdanı tamamen taşa dönüşmüş mü -yoksa psikolojik rahatsızlığı olan mı anlayamadım. Çevresindeki insanların yaptığının yanlış olduğunu anlatmalarına rağmen hala kendini savunabiliyorsa; ben bu kadına anne demem. Çocuğun korku dolu bakışları bu yaşadığının sadece bundan ibaret olmadığının göstergesi. O kadar çok korkuyor ki annesine sarılmıyor bile. Anne diye ağlayıp yalvaramıyor bile affetsin diye çünkü bu merhameti gösterecek annesi olmadığını çocukta biliyor. Peki, baba nerede; anne baba ayrılmış olabilir ama sahipsiz değil. Anne bunu yapmaya cesaret edebiliyorsa demek ki babanın da ne kadar duyarsız bir baba olduğunu gösteriyor bence. Devlet bu çocuğu hem anne ve hem de babadan almakla en doğrusunu yapmış bence. Asıl üzen şey beni o çocuğun bundan sonra psikolojisinin düzelemeyeceği bu anı hiç unutamayacağı bir hikâyesi olacak…

 

Yapmayın ne istiyorsunuz bu çocuklardan çekin ellerinizi onların üzerinden ;adı üstünde çocuk bunlar hiçbir şeyin farkında değiller…Onlar sadece kayıtsız ve şartsız bizden sevgi bekliyorlar. Bu kadar zor mu!!!!

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

« geriileri »
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Kur Alış Satış
Dolar 5.3131 5.3343
Euro 6.0276 6.0518
Sterlin 6.9099 6.9612
Arşiv Arama
- -
Anket
İstasyon Gazetesi
© Copyright 2014 İstasyon Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA