İstasyon Gazetesi
21.04.2014, Pazartesi
   AVM`ler KANSER TARIM HAYAT VERİR -    HAFIZLIK BER`ATİ ve İMAMLAR KOROSU -    SEVGİ AİLESİNDEN BAŞKANA ZİYARET -    AKTSO`DAN BAŞKAN AKKAYA`YA ZİYARET -    İTU EKİBİ`NDEN BAŞKAN AKKAYA`YA ZİYARET -    Üyeler Yapı Fuarı`na davet edildi -    Tuzlukçu` da Çocuk Oyunları Yarışması Yapıldı -    Tuzlukçu `da Ödül Töreni -
Gündem
Ekonomi
Politika
Spor
Resmi İlanlar
Skip Navigation Links
Sinema
Seri İlanlar
Arşiv
Arama
:: EN ÇOK OKUNAN HABERLER
Akşehir'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı
Akşehir'de forklift kazası
GENÇLİK MERKEZİ MAYIS'TA AÇILIYOR
2014 Yılı Desteklemeleri Açıklandı
AKTSO'DAN BAŞKAN AKKAYA'YA ZİYARET
 
:: EN SON YORUM ALAN HABERLER
Hüseyin Hakan Durum'un Aydın'a tayini çıktı
MEMLEKETİN BİRİNDE
Fakülte binası için kazı başladı
MASUMİYET, MAHCUBİYET ve YÜZSÜZLÜK
"LUTFİ BAŞKANI SİZE, SİZİ ALLAH'A EMANET EDİYORUM"
 
Istasyon > Gündem

Vedat Atar Tuzlukçu'dan AK Parti'den aday adayı


Vedat Atar, Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Tuzlukçu Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler ve Yerel yönetim seçimleri yaklaşırken Tuzlukçu’da Siyasi Partiler day adaylarını tek tek duyurmaya başladı. AK Parti Tuzlukçu ilçe Başkanı Aytekin Ekici partilerine 5 kişinin aday adayı olarak kabul ettiklerini belirtti. Dün Parti binasına giden Vedar Atar’da Ak Partiden Tuzlukçu Belediye Başkanlığına Aday adayı olduğunu açıkladı.

Atar’ın başvuru dosyasını yerinde inceleyen İlçe Başkanı Aytekin Ekici, Seçim Komisyon Başkanı Ahmet Köroğlu ve Üyeler Mevlüt Keskin ile Adnan Hopa Atarın başvuru talebini kabul ettiklerini belirttiler.

Ak Partiden aday adayı olduğunu açıklayan Vedat Atar şunları söyledi:

“Demokrasinin vazgeçilmezi olan yepyeni bir yerel seçim sürecine daha girdik. Kentimize, halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Buradan ilan ediyorum. Tuzlukçu’da yerel seçimler bugün itibariyle başlamıştır. Bu coşku, bu heyecan, bu güzel tablo bunun en açık ifadesidir. Bu coşku, bu heyecan aynı zamanda da Tuzlukçu halkının umudunun ifadesidir. Çünkü bu kent yıllardır hizmete açtır. Tuzlukçu’nun güzel insanları, yıllardır bıkmadan usanmadan hizmet beklemektedir. Çünkü Hepimiz güzel anılan bir kentte yaşamak istiyoruz. Çocuklarımızın geleceği için en iyisini istiyoruz. Çevremizde ve ülkemizde güzellikleri ile anılan bir kent istiyoruz. İşte bu duygular içerisinde Tuzlukçuya hizmet için Onur duyduğum Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday adayı olmaya karar verdim. Partililerimle örgüt disiplini içinde çalışmak istiyorum. Partimin koşulları ne olursa olsun her koşulda aday adayıyım. 1997 yılından bu yana Akşehir Devlet Hastanesinde çalışmaktayım. 28 yıllık devlet hizmetinde geçen tecrübe ve birikimimi Allah nasip ederde aday olarak seçilmem halinde memleketim için elimden gelenin en iyisini yapmak için çalışacağım.

Bu şehre ve insanına adil ve sürdürülebilir bir şekilde değer katarak hizmet etmek bizim tek gayemizdir. Konya büyüyor ve bir dünya şehri oluyor. Konya ile beraber Tuzlukçuda büyüyerek üretilen değerden hak ettiği payı daha fazlasıyla almalıdır. Tuzlukçu’da iyi ve güzel büyük projelerin yapılmasına yetecek bütün alt yapı var. Var olması gereken proje ve hizmet anlayışıyla müzakere ve uzlaşma kültürü ile insanımızın var olan birikimini ve istemlerini yönetim süreçlerine katacak ekip anlayışıdır. Kavgayı ve çatışmayı değil barışı ve uzlaşmayı esas alan bir anlayışla, katılımcı demokrasi ve insanı merkeze alan yaklaşımı, yönetimin bütün süreçlerinde teşkilatımızla birlikte gerçekleştirmeye çalışacağız. Bizim en büyük eksikliğimiz özgüven ve sevgi eksikliğidir. Biz önce birbirimizi seveceğiz Tuzlukçunun ufkunu açacağız, biz bu işe sevda olarak bakıyoruz. Bizim mücadelemiz gelecek nesillere Tuzlukçu'da yaşanılabilir bir şehir bırakmaktır. Bizi yola çıkaran bu noktadaki Tuzlukçu sevdamızdır. İşte bu duygu ve düşüncelerle bu gün beni burada yanız bırakmayan tüm dost ve değerli teşkilat mensubu arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilir yüce Allahtan bu süreç zarfında bu makamın hakkımızda hayırlısı ise bizlere nasip etmesini temenni ederim”

VEDAT ATAR KİMDİR?

01/09/1963 yılında Tuzlukçu İlçe'sinde doğdu, ilk ve ortaokulu Tuzlukçuda, Lise’yi Akşehir Lisesi'nde iken Okulun son döneminde diplomayı yeni açılan Tuzlukçu Lise'sinde tamamladı.

Anadolu üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünü 2002 yılında bitirdi. Halen İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve  Endüstri İlişkileri bölümünde Lisans düzeyinde öğrenime devam etmekte. 03/02/1986 yılında İzmir İli Bornova Polis okulundan mezun olduktan sonra, İlk tayin yeri Olan Manisa Emniyet Müdürlüğünde Polis Memuru olarak görev yaptı.

1992 yılında  Tuzlukçu Kaymakamlığı’nda beş yıl görev yaptıktan sonra, 1997 yılından bu yana da Akşehir Devlet Hastanesinde çalışmaktadır.01.Kasım.2013, Cuma
Bu Haber 964 Kez Okunmuştur.

YORUMLAR Yorum Ekle Tüm Yorumlar
:: HAVA DURUMU
KONYA
:: ÜYE GİRİŞ
ePosta
Şifre
 
Yeni Üye 
:: ANKET


:: BÖLGELER
Istasyon

:: YAZARLAR
Ayrıntı-İdris Doğan
HAFIZLIK BER'ATİ ve İMAMLAR KOROSU
MayA
KUTLU DOĞUM
Ankara'dan Sesleniş - Gürşen Sevinç
YORGAN GİTTİ, KAVGA BİTMEDİ
Mehmet Güleray
Koray Bestel Hatırasına Sevgilerle...
Ecz. Sefer Sargın
YEREL SEÇİMLER VE SİYASET
Hasan Ayna
AKP'Lİ BELEDİYE BAŞKANI: AKP'YE OY VERİRSENİZ HAKKIMI HELAL ETMEM!
Turgut Acay
ŞEHZADE MUSTAFA'NIN KATLİ VE...
İstasyon'da Beklerken Erdoğan Özbakır
MEMLEKETİN BİRİNDE
Ayla İbişdayı
RASULÜLLAH VE HANIMLAR
Ankara Mektubu - Gürcan Şevki Şeker
HER SALTANAT BİR GÜN BİTER
Yazı yorum
ÜLKEMİZDE SAĞLIK VE EĞİTİM
Önsöz - Selim Güvendik
KİRAZIN SAPI ŞİŞMANI, FİYATI ÜRETİCİYİ ZAYIFLATIR
814,578 km2 - Mehmet Sürmeli
MAKSAT KÖŞE DOLDURMAK

Copyright© 2007 İstasyon Gazetesi
Yeni Mahalle Cumhuriyet Bulvarı Şelale Sitesi No: 34/A AKŞEHİR / KONYA
Haber Merkezi :+90 (332) 812 52 50 Fax: +90 (332) 812 92 97
e-mail: istasyongazetesi@yahoo.com