İstasyon Gazetesi
31.07.2014, Perşembe
   Bakan Davutoğlu Dünya`nın Ortası`ndan seslendi -    Kırmızı et destek icmali askıda -    Üçhüyüklü gurbetçiler hasret giderdi -    Haşhaş kapsülü alımları başlıyor -    Akşehir MHP`de bayramlaşma -    VİŞNE DE YÜZ GÜLDÜRMEDİ -    İKİ ÖĞRENCİ YETENEĞİNİ ORTAYA ÇIKARDI -    İKİ ÖĞRENCİ YETENEĞİNİ ORTAYA ÇIKARDI -
Gündem
Ekonomi
Politika
Spor
Resmi İlanlar
Skip Navigation Links
Sinema
Seri İlanlar
Arşiv
Arama
:: EN ÇOK OKUNAN HABERLER
Hastasını kurtaramadı
Akşehir Gölü Tarla Oldu
Bakan Davutoğlu Dünya'nın Ortası'ndan seslendi
Üçhüyüklü gurbetçiler hasret giderdi
VİŞNE DE YÜZ GÜLDÜRMEDİ
 
:: EN SON YORUM ALAN HABERLER
Projeler yerine sorunlar görüşüldü
Barbaros Hoca Yunak Milli Eğitim Müdürlüğüne atand
REZALET
Şehrin en iyi yerinde karşılıklı atıl iki bina!
"Nasreddin Hoca'nın genleri ile oynanıyor"
 
Istasyon > Gündem

Vedat Atar Tuzlukçu'dan AK Parti'den aday adayı


Vedat Atar, Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Tuzlukçu Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler ve Yerel yönetim seçimleri yaklaşırken Tuzlukçu’da Siyasi Partiler day adaylarını tek tek duyurmaya başladı. AK Parti Tuzlukçu ilçe Başkanı Aytekin Ekici partilerine 5 kişinin aday adayı olarak kabul ettiklerini belirtti. Dün Parti binasına giden Vedar Atar’da Ak Partiden Tuzlukçu Belediye Başkanlığına Aday adayı olduğunu açıkladı.

Atar’ın başvuru dosyasını yerinde inceleyen İlçe Başkanı Aytekin Ekici, Seçim Komisyon Başkanı Ahmet Köroğlu ve Üyeler Mevlüt Keskin ile Adnan Hopa Atarın başvuru talebini kabul ettiklerini belirttiler.

Ak Partiden aday adayı olduğunu açıklayan Vedat Atar şunları söyledi:

“Demokrasinin vazgeçilmezi olan yepyeni bir yerel seçim sürecine daha girdik. Kentimize, halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Buradan ilan ediyorum. Tuzlukçu’da yerel seçimler bugün itibariyle başlamıştır. Bu coşku, bu heyecan, bu güzel tablo bunun en açık ifadesidir. Bu coşku, bu heyecan aynı zamanda da Tuzlukçu halkının umudunun ifadesidir. Çünkü bu kent yıllardır hizmete açtır. Tuzlukçu’nun güzel insanları, yıllardır bıkmadan usanmadan hizmet beklemektedir. Çünkü Hepimiz güzel anılan bir kentte yaşamak istiyoruz. Çocuklarımızın geleceği için en iyisini istiyoruz. Çevremizde ve ülkemizde güzellikleri ile anılan bir kent istiyoruz. İşte bu duygular içerisinde Tuzlukçuya hizmet için Onur duyduğum Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday adayı olmaya karar verdim. Partililerimle örgüt disiplini içinde çalışmak istiyorum. Partimin koşulları ne olursa olsun her koşulda aday adayıyım. 1997 yılından bu yana Akşehir Devlet Hastanesinde çalışmaktayım. 28 yıllık devlet hizmetinde geçen tecrübe ve birikimimi Allah nasip ederde aday olarak seçilmem halinde memleketim için elimden gelenin en iyisini yapmak için çalışacağım.

Bu şehre ve insanına adil ve sürdürülebilir bir şekilde değer katarak hizmet etmek bizim tek gayemizdir. Konya büyüyor ve bir dünya şehri oluyor. Konya ile beraber Tuzlukçuda büyüyerek üretilen değerden hak ettiği payı daha fazlasıyla almalıdır. Tuzlukçu’da iyi ve güzel büyük projelerin yapılmasına yetecek bütün alt yapı var. Var olması gereken proje ve hizmet anlayışıyla müzakere ve uzlaşma kültürü ile insanımızın var olan birikimini ve istemlerini yönetim süreçlerine katacak ekip anlayışıdır. Kavgayı ve çatışmayı değil barışı ve uzlaşmayı esas alan bir anlayışla, katılımcı demokrasi ve insanı merkeze alan yaklaşımı, yönetimin bütün süreçlerinde teşkilatımızla birlikte gerçekleştirmeye çalışacağız. Bizim en büyük eksikliğimiz özgüven ve sevgi eksikliğidir. Biz önce birbirimizi seveceğiz Tuzlukçunun ufkunu açacağız, biz bu işe sevda olarak bakıyoruz. Bizim mücadelemiz gelecek nesillere Tuzlukçu'da yaşanılabilir bir şehir bırakmaktır. Bizi yola çıkaran bu noktadaki Tuzlukçu sevdamızdır. İşte bu duygu ve düşüncelerle bu gün beni burada yanız bırakmayan tüm dost ve değerli teşkilat mensubu arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilir yüce Allahtan bu süreç zarfında bu makamın hakkımızda hayırlısı ise bizlere nasip etmesini temenni ederim”

VEDAT ATAR KİMDİR?

01/09/1963 yılında Tuzlukçu İlçe'sinde doğdu, ilk ve ortaokulu Tuzlukçuda, Lise’yi Akşehir Lisesi'nde iken Okulun son döneminde diplomayı yeni açılan Tuzlukçu Lise'sinde tamamladı.

Anadolu üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünü 2002 yılında bitirdi. Halen İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve  Endüstri İlişkileri bölümünde Lisans düzeyinde öğrenime devam etmekte. 03/02/1986 yılında İzmir İli Bornova Polis okulundan mezun olduktan sonra, İlk tayin yeri Olan Manisa Emniyet Müdürlüğünde Polis Memuru olarak görev yaptı.

1992 yılında  Tuzlukçu Kaymakamlığı’nda beş yıl görev yaptıktan sonra, 1997 yılından bu yana da Akşehir Devlet Hastanesinde çalışmaktadır.01.Kasım.2013, Cuma
Bu Haber 1096 Kez Okunmuştur.

YORUMLAR Yorum Ekle Tüm Yorumlar
:: HAVA DURUMU
KONYA
:: ÜYE GİRİŞ
ePosta
Şifre
 
Yeni Üye 
:: ANKET


:: BÖLGELER
Istasyon

:: YAZARLAR
MayA
BAYRAMINIZ MÜBAREK OLA
İstasyon'da Beklerken Erdoğan Özbakır
SUÇLU KİM?
Hasan Ayna
GÜNEYDOĞU ANADOLU'YU KAYBETTİK
Ayrıntı-İdris Doğan
Oruç Kurtuluştur, Özgürlüktür
Mehmet Güleray
UNUTULMAYAN MEKENLAR VE MARKALAŞMIŞ İŞLETMELER VE ÜNLÜ İSİMLER
Ankara'dan Sesleniş - Gürşen Sevinç
AL SANA ADAY!
Ayla İbişdayı
UZAKLARDA BİR ÜLKE: PAKİSTAN
814,578 km2 - Mehmet Sürmeli
AKŞEHİR HALK EĞİTİM MERKEZİ
Turgut Acay
HEP RAHATSIZ
Ecz. Sefer Sargın
ONDÖRT MAYIS ECZACILIK GÜNÜ KUTLAMA ZAMANI MI? YOKSA GÜNÜ KURTARMA ZAMANI MI?
Ankara Mektubu - Gürcan Şevki Şeker
HER SALTANAT BİR GÜN BİTER
Yazı yorum
ÜLKEMİZDE SAĞLIK VE EĞİTİM
Önsöz - Selim Güvendik
KİRAZIN SAPI ŞİŞMANI, FİYATI ÜRETİCİYİ ZAYIFLATIR

Copyright© 2007 İstasyon Gazetesi
Yeni Mahalle Cumhuriyet Bulvarı Şelale Sitesi No: 34/A AKŞEHİR / KONYA
Haber Merkezi :+90 (332) 812 52 50 Fax: +90 (332) 812 92 97
e-mail: istasyongazetesi@yahoo.com