DenizBank ‘nefes’ aldıracak


Bunun yayında Denizbank, Nefes Kredisi adı altında TOBB’a bağlı oda ve borsa üyesi olan KOBİ’lere yıllık %9,9 faiz oranı ve 250 TL dosya masrafı ile 150.000 TL’ye kadar kredi imkânını 12 ay vadeli olarak sunuyor
Bu haber 2017-03-07 00:12:59 eklenmiş ve 4033 kez görüntülenmiştir.
Kredi Garanti Fonu (KGF) ve 50 bin TL’lik kredilerin esnafa büyük ölçüde can suyu olduğunu belirten Deniz Bank Orta Anadolu Bölge Müdürü Cem Turgut Gelgör, Denizbank Akşehir Şubesi’nin de Akşehir’de hizmet veren KOBİ’lere uzman bir kadro ile hizmet verdiklerini belirtti.
Deniz Bank Akşehir Şube Müdürü Sedat Çilingir ise KGF ile KOBİ işletmelerinin finansal rahatlığa kavuşmaları yönünde gerekli bütün kolaylıkları sağladıkları gibi TOBB’a bağlı oda ve borsa üyesi olan KOBİ’lere ise yıllık %9,9 faiz oranı ve 250 TL dosya masrafı ile 50.000 TL’ye kadar kredi imkânını 12 ay vadeli olarak sunduklarını söyledi.
Denizbank olarak, KOBİ’lerin güçlenmesine yönelik yapılan her türlü yatırımın Türkiye ekonomisinin güçlü geleceğine hizmet edeceğini bildiklerini söyleyen Sedat Çilingir, “Ekonominin ve sosyal kalkınmanın yapıtaşını oluşturan KOBİ’lerimizin finansal ihtiyaçlarına yönelik, hayatlarına değer katacak ürün ve hizmetler sunuyoruz. Ülkemizin can damarı diye tabir ettiğimiz KOBİ’lerin finansmana erişimde yaşadığı zorlukları birlikte aşarak finansmana erişim imkânlarını arttırmak için onlara destek oluyoruz. Özellikle teminat sıkıntısı yaşayan ve bu sebeple finansmana erişimde zorlanan KOBİ’lere KGF kefil oluyor. KGF kefaleti ile KOBİ’lerin finansmana erişimi kolaylaşmakta ve bu durum ekonomi üzerinde olumlu bir etki yaratmaktadır. Deniz Bank olarak, KGF kefaletlerinden yararlanmak isteyen KOBİ’lerimize bu konuda uzman kadrolarımız ile hizmet vermekteyiz” dedi.
KGF teminatlı kredilerden faydalanmak isteyen esnafların izleyecekleri yol hakkında da bilgi veren Akşehir Şube Müdürü Sedat Çilingir, “KGF teminatlı kredilerden faydalanmak isteyen KOBİ’lerimiz, KGF yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaralarını 3280’e kısa mesaj olarak gönderebilir, en yakın DenizBank şubesine uğrayabilir veya www.denizbank.com’dan başvuru talep formu doldurabilirler. Ayrıca DenizBank olarak 0212 355 10 55 numaralı Kredi Garanti Fonu (KGF) destek hattımız ile detaylı bilgi almak isteyen tüm müşterilerimize uzman kadromuz ile 7/24 destek olmaktayız.” İfadelerini kullandı. 
 
“KOBİ’LERİMİZE NEFES ALDIRMAK AMACI İLE DENİZBANK OLARAK NEFES KREDİSİNE İMZA ATTIK”
 
Esnafı rahatlatan düşük faizli Nefes Kredisi hakkında bilgi veren DenizBank Orta Anadolu Bölge Müdürü Cem Turgut Gelgör ise: “KOBİ’lerimizin finansmana erişimde karşılaştıkları bir diğer sorun yüksek faiz oranları.  Bu kapsamda çözüm üretmek ve KOBİ’lerin finansman maliyetlerini düşürmek amacıyla, 2 Aralık’ta Sn. Başbakanımızın da katılımı ile ülkemiz ve KOBİ’lerimiz için son derece önemli bir proje olan Nefes Kredisine TOBB ve KGF ile birlikte imza attık. Piyasa faiz oranlarının oldukça altında, yıllık faiz oranı %9,9 olan TOBB DenizBank Nefes Kredisi ile KOBİ’lerimize rahat bir nefes aldırmayıamaçlıyoruz. TOBB’a bağlı oda ve borsa üyesi olan KOBİ’lere yıllık %9,9 faiz oranı ve 250 TL dosya masrafı ile 150.000 TL’ye kadar kredi imkânını 12 ay vadeli olarak sunmaktayız. Müşterilerimizin başvurularını aynı gün içinde sonuçlandırıp hızlıca ihtiyaçlarını gidermelerini sağlıyoruz. Nefes Kredisi’ne başvurmak isteyen tüm KOBİ’lerimizi şubelerimize davet ediyoruz.” dedi. 
Haber: Kadriye 
KÜÇÜKAFACAN YAYLA
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Ekonomi haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Kur Alış Satış
Dolar 5.3103 5.3316
Euro 6.0221 6.0462
Sterlin 6.9223 6.9738
Arşiv Arama
- -
Anket
İstasyon Gazetesi
© Copyright 2014 İstasyon Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA