Final, veliler ve öğrencilerden tam not aldıBu haber 2018-09-13 05:01:40 eklenmiş ve 439 kez görüntülenmiştir.
2018-2019 eğitim - öğretim dönemine oryantasyon eğitimiyle başlayan Özel Akşehir Final Okulları öğrencileriyle ve velileriyle buluştu. “Okula Merhaba” partisinde sıcak ve samimi bir ortamda öğretmen ve idarecilerle bir araya gelen, öğrenci ve veliler okulu gezerek bilgi edindiler.Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesinden oluşan kampüs, veliler ve öğrenciler tarafından büyük beğeni topladı. Toplam 35 derslikten oluşan okul donanımlı sınıfları ve laboratuvarları ile göz doldurdu. Özel Akşehir Final Okulları’nda:
1 Fizik Laboratuvarı
1 Kimya Laboratuvarı 
1 Biyoloji Laboratuvarı
1 Fen Bilimleri Laboratuvarı
2 Yabancı Dil Laboratuvarı
2 Bilgisayar Laboratuvarı
1 Teknoloji Tasarım Dersliği
2 Robotik Yazılım Dersliği
2 Akıl Oyunları Dersliği
1 Atölye  
2 Konferans salonu  
3 Spor Salonu ( Kapalı) 
1 Futbol Sahası (Bahçede) 
1 Voleybol Sahası (Bahçede)
1 Basketbol Sahası (Bahçede)
1 Tenis Kortu (Bahçede) bulunmaktadır.
Çocukların akademik başarısı ve sportif faaliyetleri kadar sağlıklarıyla da alakadar olan Özel Akşehir Final Okulları’nda beslenme, sağlık ve hijyen konularına da büyük bir özen gösterilmektedir. Tüm yemek listeleri, çocuklarımızın gelişimlerine uygun, günlük alınması gereken kalori miktarlarını karşılayacak şekilde hazırlanmaktadır. Kantin ve kafeteryalarımızda, başta fastfood olarak tabir edilen gıdalar olmak üzere, kızartmalar ve gazlı içecekler gibi sağlığa zararlı ürünler kesinlikle satılmamaktadır.
Özel Akşehir Final Okulları Kurucu Temsilcisi Mehmet Ateş, “ Gördüğümüz ilgi ve aldığımız dönütlerden oldukça mutluyum. Bu okulu yaparken Allah’a hep mahcup olmamak için dua etmiştim. Bugün gerek velilerimizin gerek öğrencilerimizin gülen ve memnuniyetle bakan gözlerini gördükçe duamın kabul olduğunu düşünüyorum.  Özel Akşehir Final Okulları’nda karşınıza çıkan her şey ‘Öğrencinin neye ilgisi var?’, ‘Öğrencinin neye ihtiyacı var?’ sorularına verilen cevaplardır. Okulumuzda öğrencilerimizin akademik başarısı kadar; okulda güzel vakit geçirmelerini ve mezun olduklarında en az 2 yabancı dil konuşarak 1 enstrüman çalabilmelerini de önemsiyoruz. Şahsım ve Özel Akşehir Final Okulları olarak velilerimize, öğrencilerimize ve tüm Akşehir halkına teşekkür ediyorum. Her zaman söylediğim gibi Hayat eğitimle, eğitim Final’le güzel.” dedi.
HABER MERKEZİ
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Eğitim haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Kur Alış Satış
Dolar 5.8212 5.8446
Euro 6.5473 6.5735
Sterlin 7.5499 7.6060
Arşiv Arama
- -
Anket
İstasyon Gazetesi
© Copyright 2014 İstasyon Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA