Yıl Sonu Toplantısı Yapıldı


Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Köseoğlu başkanlığında muhtarlar, şube müdürleri ve okul/kurum müdürleri ile yılsonu değerlendirme toplantısı yapıldı
Bu haber 2018-07-03 21:00:00 eklenmiş ve 356 kez görüntülenmiştir.
Toplantıda  Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile okunmasının ardından  Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Köseoğlu açılış konuşması ile toplantı başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Köseoğlu yaptığı açış konuşmasında, “ 2017/2018 Eğitim Öğretim yılı yıl sonu değerlendirme toplantınsa hepiniz hoş geldiniz. Tüm okul ve kurum müdürlerimize katkı ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. İlçemizde her türlü projenin ve faaliyetin yapılmasında hepinizin büyük emeği var. Bizler bir aileyiz ve yapılan işleri birlikte başarmaktayız. Bulunduğumuz noktadan daha ileriye, daha üst seviyeye ulaşmak için çaba ve gayret sar ediyoruz. Bu çaba ve gayret göstermede paydaşlar olarak hem velilerin, hem okul aile birliği başkanlarının hem sizlerin hem öğretmenlerimizin payı çok büyüktür. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi daha donanımlı, daha bilinçli bireyler olarak yetiştirmek için hep birlikte çalışacağız.” dedi. 
Toplantıda 2017/2018 eğitim Öğretim yılında belirli gün ve haftalar kapsamında ilçe genelinde program  hazırlayan okullara plaket verildi. 2017/2018 eğitim öğretim yılı içerisinde çeşitli projelerde görev alan, farklı projelerin yapılmasında emek ve katkı sağlayan, farkındalık oluşturan, üstün gayret ve emek harcayan öğretmenlere İl Milli Eğitim Müdürü imzalı teşekkür belgeleri takdim edildi.
Toplantı daha sonra mahalle muhtarlarının katlımı ile devam etti. 
Şube Müdürleri kendi alanları ile ilgili gördükleri eksiklikleri, yapılması gereken ve gelecek eğitim-öğretim yılı için yapılmasını istedikleri işlemler ile yıl boyunca yapılan faaliyetler hakkında verdileri bilgilerin ardından toplantı sona erdi. 
HABER MERKEZİ
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Eğitim haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Kur Alış Satış
Dolar 5.3131 5.3343
Euro 6.0276 6.0518
Sterlin 6.9099 6.9612
Arşiv Arama
- -
Anket
İstasyon Gazetesi
© Copyright 2014 İstasyon Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA