Sandık görevlilerinin yapması gerekenler anlatıldı


AK Parti Akşehir İlçe Başkanlığı, Genel Merkez Talimatı ve Konya İl Başkanlığı Koordinasyonu ile Sandık Eğitiminde bir araya geldi
Bu haber 2018-06-11 21:00:01 eklenmiş ve 564 kez görüntülenmiştir.
Sandık görevlilerinin yapması gerekenler anlatıldı.AK Parti Akşehir İlçe Başkanlığı, Genel Merkez Talimatı ve Konya İl Başkanlığı Koordinasyonu ile Sandık Eğitiminde bir araya geldi. 
Konya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Abdullah Ağralı’nın katıldığı Sandık asil, yedek üyelerine ve müşahitlere verilen Sandık Eğitim Programı Akşehir Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Sandık eğitim sorumlusu Av. Özgür Kaçar, İlçe Seçim Kurulu Üyesi Av. Ramazan Kirit tarafından verilen eğitimde Sandık görevlilerinin yapması gerekenler anlatıldı. 
BAŞKAN ÇARDAKOĞLU, “SANDIK GÖREVİ KUTSAL BİR GÖREVDİR”
Eğitim programı öncesi konuşma gerçekleştiren AK Parti Akşehir ilçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, Sandık görevlisinin kutsal bir görevi icra ettiğini kaydetti.  Konuşmasında gündeme yönelikte açıklamalar yapan Başkan Çardakoğlu, “Seçim çalışmalarımız yoğun bir tempoyla devam ediyor. İlçe Yönetimimiz, belediye başkanımız, meclis üyelerimiz, kadın ve gençlik kollarımızla çalışmalarımız devam ediyor. Vatanımız ve milletimizin bekası için, istikrarımızın sürmesi için yoğun bir gayretle çalışıyoruz. Bir yanda yapıcı olarak ülkemize adeta çağ atlatan Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan varken diğer tarafta hep bir ağızdan yıkacağız, durduracağız diyen bir muhalefet var. Kardeşim, yatırımlar neden dursun? Neden yıkılsın? Bu yüzden 24 Haziran seçimleri çok ama çok önemli. Biz bunu her gittiğimiz noktada, her buluştuğumuz vatandaşımıza anlatıyoruz. Ve vakit Akşehir Vakti diyoruz” ifadelerine yer verdi. 
 
BAŞKAN AKKAYA: “SANDIK GÖREVİ İTİNAYLA YAPILMALI”
Seçimin sandıkta kazanıldığını hatırlatan Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, sandık görevinin dikkatle ve özenle yapılması gerektiğini vurguladı. Yatırımlarla 16 yılda ülkenin çok büyük derecede büyüme gösterdiğini belirten Başkan Akkaya, “15 Temmuz’da bizleri deviremeyen iç ve dış mihraklar ekonomi ile ülkeyi kaosa sürüklemeye çalışıyorlar. Ama ne var ki başaramıyorlar! Çünkü ekonomimiz güçlü Elhamdülillah. Biz gittiğimiz her noktada şunu belirtiyoruz. Mahallemize elbette yatırım yapacağız ama vatanımız olmazsa, milletimiz olmazsa, bir hangi mahalleye yatırım götürelim. Bu açıdan 24 Haziran seçimleri her anlamda çok önem arz ediyor. Milletimiz de inşallah 24 Haziranda gereken cevabı verecek” dedi. 
 
MİLLETVEKİLİ ADAYI AĞRALI: “VATAN İÇİN HER GÖREV ÖNEMLİDİR”
Akşehir ilçesinin Konya’da önemli bir yeri olduğuna dikkat çeken AK Parti Konya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Abdullah Ağralı, “Akşehir’e getirilen hizmetleri görüyoruz. Bölgede en önemli yatırımlara sahip ilçemiz adeta bir cazibe merkezi görevi üstleniyor. Yatırımların devam etmesi için Akşehir’imiz inşallah üzerine düşen görevi en üst oy oranı ile yapacaktır. 24 Haziran için her yapılan görev kutsaldır. Sandık görevlisinden müşahidine, bayrak asan kardeşimizden, evrak hazırlayan kardeşimize kadar yapılan her görev önemlidir. Hepsi ne için tabiî ki ülkemizin, milletimizin bekası için” ifadelerini kullandı. 
Sandık eğitim programı oy kullanım animasyonunun izletilmesi ile sona erdi.     
HABER MERKEZİ  
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Politika haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Kur Alış Satış
Dolar 5.3015 5.3227
Euro 5.9916 6.0156
Sterlin 6.8360 6.8868
Arşiv Arama
- -
Anket
İstasyon Gazetesi
© Copyright 2014 İstasyon Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA