KAYMAKAM MEHMET TÜRK'ÜN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJIBu haber 2018-03-14 05:20:34 eklenmiş ve 715 kez görüntülenmiştir.
Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Türk mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sosyal devlet olmanın bir gereği olarak vatandaşlarımıza sağlık hizmetleri sunmak en asli görevlerimiz arasında yer almaktadır. Tıp sektöründe çalışanların ihtiyaç ve problemlerine dikkat çekme, hem tıp mesleğindeki önemli olay ve kişileri anma, hem de bir kutlama etkinliği olan 14 Mart Tıp Bayramı, ülkemizde modern tıp eğitiminin başladığı gün olarak kabul edilmektedir.
Son yıllarda gerçekleştirilen sağlıkta dönüşüm program ve projeleriyle ülkemiz çok önemli atılımlar gerçekleştirmiştir. Türkiye; bölgesinde ve dünya üzerinde sağlık hizmetleri bakımından parmakla gösterilir, örnek alınır bir sağlık merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Akşehir ilçemiz de sağlık hizmetleri bakımından memnuniyet verici bir seviyeyi yakalamış bulunmaktadır. İlçemizde gerek hastane alt yapısı, gerek sağlık personeli istihdamı, gerekse de hizmet sunum kalitesi itibarıyla önemli başarılara imza atılmıştır.
Bugün itibarıyla sağlık hizmetleri yönüyle Akşehir ilçemizin sadece Akşehir'e  hizmet vermekle kalmayıp civar il ve ilçelere de hitap eden bir konuma sahip olması bizi ziyadesiyle memnun ve mutlu etmektedir.
Eşi doktor, çocuğu da tıp öğrencisi olan bir kaymakam olarak; tıp ve sağlık sektörünün her zaman içerisinde oldum. Sağlık, yaşamımızın en önemli değeridir. Sağlığımıza dikkat etmek ve korumak çok büyük önem taşımaktadır.
İlçe kaymakamı  olarak her zaman sağlık camiasının yanında oldum. Olmaya da devam edeceğim. İhtiyaç duydukları her türlü destek ve katkıyı sağlamaya devam edeceğimizi de ifade etmek isterim.
Bu vesileyle, büyük bir özveri ile çalışan başta Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Operasyonlarında görev yapan sağlık personelimiz olmak üzere tüm sağlık camiamızın 14 Mart Tıp Bayramını tebrik eder, sağlık başarı ve mutluluklar dilerim.” dedi.
HABER MERKEZİ
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Gündem haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Kur Alış Satış
Dolar 5.5235 5.5456
Euro 6.2586 6.2837
Sterlin 7.2406 7.2944
Arşiv Arama
- -
Anket
İstasyon Gazetesi
© Copyright 2014 İstasyon Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA