Sadık Köseoğlu’ndan İkinci Yarıyıl Mesajı...


Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Köseoğlu, dün başlayan ikinci yarıyıl ile ilgili öğretmen, öğrenci ve velilere mesaj yayınladı
Bu haber 2018-02-06 00:58:33 eklenmiş ve 880 kez görüntülenmiştir.
Sadık Köseoğlu mesajında aşağıdaki ifadeleri kullandı:“Sevgili öğrenciler, Yaşadığımız günün en anlamlı varlıkları ve geleceğimizi sahiplenme durumunda olan sizlersiniz. Okulu güzelleştiren, öğrencilerin arkadaşlık ve dostlukları ile öğretmenlerin öğrencilerde birikmiş olan sevgi ve hasretleridir. Güzelce ve emek harcanarak sizler için hazır hale getirilmiş okullarımızın hakkını vererek bu yılı tamamlayacağınıza inanıyoruz. Ümit ediyorum ki, derslerinize çalışarak, öğrenerek ve okumayı severek okul hayatınızı tamamlayacaksınız. Bugün bizler için nasıl değerliyseniz yarının yetişkini olacağınız dünya içinde kıymetli bir insan haline geleceksiniz.
Değerli meslektaşlarım, sizlerin emeği, öğrencilerimizin bu kutlu yürüyüşlerinin vazgeçilmezidir. İlginiz, sevginiz ve öğrenciye uzanan merhamet yüklü eliniz insanlığı ve insanımızı imar edecek olan en büyük güçtür. bu düşünce ile emeklerinizin ve gayretli çalışmalarınızın karşısında duyduğum saygıyı ifade etmek istiyorum.
Sayın anne ve babalar, öğrenci ve öğretmenlerimizi okullarda yalnız bırakmayacağınıza olan inancımla okullarda ve öğrenme ortamlarında vereceğiniz destek ve katkılardan dolayı şimdiden sizlere teşekkür etmek istiyorum. Eğitim çok bileşenli bir yürüyüştür ve kendimizi bu konuda sorumluluktan sıyrılmadan dört elle çocuğun eğitimine adadığımızda, bunun katkısını ilk görecek olan anne - baba olarak yine bizler olacağız.
İlçemizde, yaklaşık 21 bin öğrenci ve 1500´e yaklaşan eğitimci kadrosu ile 2.yarıyılın ı. yarıyıldan daha iyisi olacak bir eğitim-öğretim yılını geride bırakmayı hedefliyoruz.
Okullarımıza ve eğitim-öğretime gösterdiği ilgi ve duyarlılık için sayın kaymakamımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum.
Okullardaki eğitim öğretim ortamlarının iyileştirilmesi ve okuma kültürünün gelişmesi için tüm fedakârlıkları yapan sayın belediye başkanımız ada teşekkür ediyorum.
Okulumuzdaki öğrenme ortamlarını boya ve tamirat işlerini tatil dönemi boyunca bir program dâhilinde gerçekleştiren okul personeline, eğitimciler ve öğrenciler adına teşekkür ederim.
Kazancını bu milletin çocukları için harcama fedakârlığını gösteren hayırseverlerimize, başta okul-aile birliklerinde görev alan anne-babalar olmak üzere bütün velilerimize teşekkür ediyor, tüm şehitlerimize Allahtan rahmet,  Afrin operasyonundaki ordu mensuplarımızın başarılı ve sağ salim dönmesi duası ile ikinci yarıyılın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”
HABER MERKEZİ
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Eğitim haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
İstasyon Gazetesi
© Copyright 2014 İstasyon Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA