Selçuklu’da Kariyer Günleri Devam Ediyor


Akşehir Selçuklu Şehit Yunus Ertürk Anadolu Lisesi, kariyer günlerine mezun öğrencileri ile devam ediyor
Bu haber 2018-01-04 05:00:46 eklenmiş ve 831 kez görüntülenmiştir.
Kariyer etkinlikleri plan çerçevesi dahilinde, okul genelinde düzenlenen  etkinliğe davet edilen Ali Fatih Uysal   mesleki deneyimlerini ve kariyerini paylaşmak üzere okula geldi.
Konuşmasına aynı okuldan mezun olmanın heyecanını yaşadığını belirterek başlayan Uysal, öğrencilerin mutlaka hedef belirlemeleri gerektiği üzerinde durdu. Mimarlık, İç mimarlık, Şehir Planlamacılığı  gibi mesleklerin tanıtımını da yapan Uysal, gençlerin hedef belirlerken bu meslekleri de düşünebileceklerini söyleyerek, kendisinin meslek seçiminde ve eğitim hayatı boyunca ailesinin katkılarından bahsetti. 
Öğrencilerin disiplinli bir çalışma ile hedeflerine ulaşabileceklerini söyleyen Uysal, bol bol kitap okumalarını da tavsiye etmiştir.
Programın sonunda öğrencilerden gelen soruları cevaplayan Uysal konuşmasını, öğrencilere araştırarak ve çok çalışarak başarıyı yakalanabileceklerini söyleyerek sonlandırdı. Okul öğrencilerine yapmış olduğu bu katkıdan dolayı memnuniyetini dile getiren Okul Müdürü Mehmet Öncel, İstanbul Büyükşehir Belediye’sinde Şehir Planlamacısı olarak görevini sürdüren Ali Fatih Uysal’a teşekkürlerini sundu.
HABER MERKEZİ
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Eğitim haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
İstasyon Gazetesi
© Copyright 2014 İstasyon Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA