Ümit Şafak Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini devretti


Akşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ümit Şafak, Ülkü Ocakları Başkanlık görevini Ocak Başkan Yardımcısı Mustafa Karataş’a devretti
Bu haber 2017-12-07 05:35:12 eklenmiş ve 3574 kez görüntülenmiştir.
Akşehir’de muhalefet denilince akla gelen ilk isimlerden olan Ümit Şafak’a MHP Akşehir İlçe Başkanlığı görevi yakıştırılıyor. Akşehir’de 4 yıldır Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini aktif bir şekilde sürdüren Ümit Şafak, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ‘un talimatıyla görevi Mustafa Karataş’a devretti. Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini devreden Ümit Şafak, sosyal paylaşım sitesinden devirle ilgili yaptığı açıklamada: “Ülkü ocakları Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Beyin talimatlarıyla, il Başkanımız Mustafa Taha Çini Beyefendilerin tasarruflarıyla 4 yıldır şanla şerefle yürütmekte olduğum Ülkü Ocakları Akşehir İlçe Başkanlığı görevini Ocak Başkan Yardımcım Mustafa Karataş Beye devretmiş bulunmaktayım. Bu zamana kadar desteğini hiçbir zaman esirgemeyen bu davaya gönül vermiş Ocağımıza çakılan bir çivide bile hakkı olan tüm ülküdaşlarıma, Beraber görev yapmaktan şeref duyduğum Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sayın Mustafa Taha Çini ve Değerli yonetimine, Geçmiş dönemlerde görev yapmış ve birlikte çalışma imkanı bulduğum Sayın Alper Gedik, Sayın Murat Çelik, Sayın Mehmet Erkin, Sayın Hasan Koçhan Başkanlarıma ve yönetimlerine ve Akşehir Ülkü Ocakları Yönetimime Teşekkürü bir borç bilirim. Bundan sonra Davamızın Bir neferi olarak yine ocağımızın ve partimizin emrinde olacağım. Varsa hakkım herkese son zerresine kadar helal ediyor sizlerden de helallik istiyorum. Yeni Başkanımız, Uç Beyimiz Mustafa Karataş Bey'e yeni görevinde başarılar diliyorum. Hepinizi Allah‘a emanet ediyorum.” ifadelerini kullandı. 
Ümit Şafak’ın Ülkü Ocakları başkanlığı görevini devretmesinin ardından, MHP İlçe Başkanlığı için de henüz bir isim açıklanmaması nedeniyle kamuoyunda MHP Akşehir İlçe Başkanlığı’na Ümit Şafak getirilmeli” yorumları yapılıyor. 
Haber: Mehmet Anıl DAŞDELEN
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Politika haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
İstasyon Gazetesi
© Copyright 2014 İstasyon Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA