“Teşkilatımızın Takdiri Her şeyin Üstündedir”


Ak Parti Akşehir İlçe Teşkilatı Başkanı Bahadır Örs, yazılı bir açıklama yaparak: “Teşkilatımızın takdiri her şeyin üstündedir. Bugüne kadar hiçbir göreve talip olmadım ve bugün de olmadığımı bir kez daha yinelemek isterim.” dedi.
Bu haber 2017-11-23 12:06:47 eklenmiş ve 2849 kez görüntülenmiştir.

Ak Parti Akşehir İlçe Teşkilatı kongresinin ertelenmesi konusunda yazılı açıklama yapan Bahadır Örs açıklamasında aşağıdaki ifadeleri kullandı: “ 4 Aralık 2011 tarihinde teşkilatımızın takdiriyle, yapılan kongre neticesinde tarafıma verilen görevi her şeyden önemlisi kul hakkı gözeterek Hakk’ın ve Halkın rızası doğrultusunda yapma çabasında oldum. Her geçen gün gelişen ve güçlenen ülkemizin geldiği noktada Ak Parti ezberleri bozmuş Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde ümmetin umudu olmaya devam etmektedir.


Yaşanılan süreçte 8 Kasım 2017 Çarşamba günü İl Teşkilatımızdan İlçe Koordinatörü, Bölge Koordinatörü ve Teşkilat Başkan Yardımcısı tarafından aranarak kongre tarihi tarafıma bildirilmiş, mevcut göreve devam edeceğimiz ve gerekli hazırlıkların hemen başlatılması istenmiştir. 11 Kasım 2017 Cumartesi günü tekrar kongre ile ilgili sürecin ne aşamada olduğu ve gerekli matbu görsel vs materyallerin kurumsal kimliğimize uygun yapılması bilgisi verilmiştir. Bunun üzerine başlatılan çalışmalar teşkilatımız tarafından eksiksiz yerine getirilmiş ve takvim işlemeye başlamıştır.23 Kasım Perşembe ( bugün ) Saat 13.48’de bizzat İl Başkanımız telefonla arayarak kongrenin ertelendiğini ve ileri bir tarihte yapılacağını tarafıma iletmişlerdir. Teşkilatımızın takdiri her şeyin üstündedir. Bugüne kadar hiçbir göreve talip olmadım ve bugün de olmadığımı bir kez daha yinelemek isterim. Makamlar, mevkiler, kişiler gelip geçici ama dava bakidir! Önemli olan da Baki kalan bu kubbede hoş bir seda bırakabilmektir.


Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanımıza olan sevgimin ve saygımın hiçbir değerle ölçülemeyeceğini belirtirken bu önemli görevi yürütürken gece-gündüz, kar-kış demeden fedakârca çalışan tüm dava arkadaşlarıma ve büyük özveri-anlayış gösteren aileme şükranlarımı sunarım.


Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

HABER MERKEZİ 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Gündem haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
İstasyon Gazetesi
© Copyright 2014 İstasyon Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA