MİLLET PARTİSİ KONGREYE GİDİYOR


Millet Partisi Akşehir İlçe Teşkilatı, Ekim ayı içerisinde olağan kongresini yapmayı planlıyor. Millet Partisi Akşehir İlçe Teşkilatının 9. Olağan İlçe Kongresi 15 Ekim 2017 Pazar günü saat 15.00’de Parti binasında gerçekleştirilecek
Bu haber 2017-10-12 04:38:58 eklenmiş ve 858 kez görüntülenmiştir.
İlçe Başkanlığınca kongreyle ilgili olarak aşağıdaki açıklamalar yapıldı;“Millet Partisi Akşehir İlçe Teşkilatının 9. Olağan İlçe Kongresi 15 Ekim 2017 Pazar günü saat 15.00’de Parti binasında gerçekleştirilecektir. Kongreyle ilgili her türlü hazırlık yapılmıştır. Kongre ile Partimiz, yeni bir ivme kazanacak ve inşaallah Aziz Milletimizin bütün fertlerini kucaklayan bir yaklaşımla sorunların üstesinden gelinecek ve yeni bir medeniyet yürüyüşü başlatılacaktır. Medeniyetimizin utku, Bilge Lider Edibali’nin sevdası birlik umudu çiçek açacaktır.
Milletimiz, bölgemiz ve insanlık camiasının sorunlarının çözüm reçetesi bizdedir. Yabancı reçetelerin bizlere şifa vermesini beklemek, ham hayalden başka bir şey değildir. Milleti, ancak milletin azim ve kararı kurtaracaktır. Bu azim ve kararın adı, bugün Millet Partisidir.
Çok söze gerek yok. Türk Milletinin asil evlatlarına yüreklerde yankılanacak bir çağrıda bulunuyoruz: Aziz Milletim, daha ne bekliyorsun, daha neyi bekliyorsun?”
HABER MERKEZİ
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Politika haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
İstasyon Gazetesi
© Copyright 2014 İstasyon Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA